30 травня 2023 року викладачі та здобувачі освіти ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» долучилися до гостьової лекції викладача мовної школи університету Афьйон Коджатепе (Туреччина) Ільяса Сайкілі, організатором якої став Глухівський НПУ ім. О. Довженка.

У ході зустрічі торкнулися питань щодо проблем освіти в Україні в умовах війни, форм і методів навчання, якими користуються наші викладачі.

Віра Бутова, викладач Глухівського НПУ ім. О. Довженка, зазначила, що професія педагога сьогодні вимагає креативності, гнучкості в експериментальному навчанні.

Студенти університету Афьйон Коджатепе (Туреччина) та Глухівського вишу обговорили проблеми щодо вивчення англійської мови.

Учасники гостьової лекції домовилися про співпрацю й чергову зустріч, що відбудеться восени 2023–2024 навчального року.