28 травня 2023 р. викладачі циклової комісії фізичного виховання Ігор Москаленко, Ігор Кучер, Марина Залюбівець, Сергій Гаркавина разом зі студентами спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) організували та провели у сквері Бортнянського й Березовського м. Глухова Всеукраїнський Олімпійський день, мета якого – популяризація фізичної культури, спорту, олімпійського руху і здорового способу життя; вшанування пам‘яті спортсменів, що загинули в російсько-українській війні, виборюючи незалежність.

З вітальним словом до учасників заходу звернулася директор коледжу Ірина Бояринова. Керівник фізичного виховання коледжу Ігор Москаленко розповів про спортивні досягнення здобувачів освіти, про особливості навчання за спеціальністю 014.11 Середня освіта (Фізична культура) та запросив випускників шкіл до нас на навчання. Танцювальний номер підготувала Тетяна Ювченко.

Глухівчани ознайомилися з інформаційними стендами: «Янголи спорту», «Спортивні досягнення коледжу», «Спортивні зірки коледжу», «Спортивні досягнення студентів».

У сквері було оформлено локації з різних видів спорту: «Біатлон», Боротьба. Бокс», «Карате», «Гімнастика», «Настільний теніс», «Шахи», «Силова підготовка», «Туризм», «Спортивні естафети».

Усі бажаючі могли спробувати себе в електронній стрільбі; подивитися техніку боротьби, боксу та карате; пограти в настільний теніс; помилуватися виступом гімнасток. Сергій Сергійко, студент ІІІ курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура), кандидат у майстри спорту з шахів, з бажаючими проводив одночасну гру в шахи з 4-ма гравцям. Діти із задоволенням брали участь у спортивних естафетах.

Було розіграно лотерею – переможці отримали футбольні та баскетбольні м‘ячі, скакалки, тенісні кульки. У скриньку на потреби ЗСУ назбирали 1650 грн. Кошти будуть передані у волонтерський центр.

Займайтеся спортом, фізичною культурою і будете здорові тілом та міцні духом!

12345789101112131415161719202122232425