26 травня 2023 року на базі ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» відбулося засідання круглого столу «Що треба знати про внутрішню систему забезпечення якості освіти у закладі дошкільної освіти», організоване начальником управління Державної служби якості освіти у Сумській області Аллою Рябухою для керівників та методистів закладів дошкільної освіти Глухівської, Березівської, Есманської та Шалигинської громад.

Учасники круглого столу обговорили питання внутрішньої системи забезпечення якості освіти, ознайомилися з нормативними документами та алгоритмом їх упровадження в роботу закладів освіти.

У перерві Дар’я Гордієнко, студентка ІІІ курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта, показала елемент заняття з дітьми дошкільного віку з використання нетрадиційної техніки «малювання на воді», а Марія Ішутіна, студентка ІІ курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта, провела майстер-клас з арт-терапії малюванням.

Усі учасники отримали позитивні враження від проведеного заходу, поповнили багаж професійних знань, умінь та навичок, надихнулися на втілення нових ідей у подальшій практичній діяльності.

12346789101213141517181920212223242526