День вишиванки – свято, що спонукає до єдності і культурного відродження української нації. У цей день діти та дорослі одягають вишиванки, що символізують зв’язок поколінь, пробуджують високі патріотичні почуття у серці кожного українця. Учасники освітнього процесу нашого коледжу також долучилися до свята. Усі прийшли у вишиванках, з гарним настроєм.

1.1

Фотографувалися у фоє біля куточка державної символіки, в актовій залі коледжу, де були створені цікаві етнічні локації, й можна було не тільки зробити фото, а і дізнатися про різні речі, які мали важливе значення у житті наших предків.

Усі бажаючі взяли участь у дефіле «Моя вишиванка».

Студенти спеціальності 012 Дошкільна освіта разом з керівником гуртка Тетяною Ювченко провели для учнів ЗОШ № 2 (класовод Маргарита Суровицька) флешмоб «Українська вишиванка». У програмі заходу були тематичні ігри, інформаційні хвилинки про значення кольорів і квітів на вишиванці, майстер-клас із виготовлення листівки-вишиванки. Звучали вірші, пісні у виконанні здобувачів освіти.

Це чудове свято сприяє єднанню українців різних поколінь, кращому розумінню традицій свого народу.

Тож одягайте свої вишиванки і нехай увесь світ побачить, якою прекрасною є наша незламна Україна та її символи!