08 травня 2023 року з нагоди Дня пам’яті та примирення, а також із метою увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років, утвердження патріотизму й національної гідності, у рамках національно-патріотичного та громадянського виховання студентської молоді викладачі Тетяна Дворянова й Оксана Сидоренко провели у форматі онлайн урок патріотизму «Україна в Другій світовій війні. Ціна перемоги».

Тетяна Дворянова розповіла про мак, що символізує пам’ять жертв війни (цей український символ уперше було використано в нашій державі у 2014 році під час заходів, приурочених річниці завершення Другої світової війни) та про її наслідки для українців.

Снимок экрана 372

Оксана Сидоренко, викладач історії, презентувала історичну довідку, у якій ідеться про внесок українців у перемогу над нацизмом у 1939–1945 рр.

По закінченні заходу здобувачі освіти й викладачі хвилиною мовчання вшанували подвиг Українського народу в Другій світовій війні.

Класні керівники провели (онлайн) інформаційну годину на тему «Внесок українців у перемогу над нацизмом у Другій світовій війні», використавши інформаційні матеріали до Дня пам’яті та примирення (8 травня), що розроблені Українським інститутом національної пам’яті.

photo 2023 05 08 18 07 01

photo 2023 05 08 18 07 08