Щорічно, починаючи з 1982 року, 29 квітня відзначається Міжнародний день танцю. Це свято було започатковано Міжнародною танцювальною радою, що входить до складу ЮНЕСКО.

20230502 215928

Організатори Міжнародного дня танцю ставлять за мету привернути увагу до значимості танцю в розвитку людської особистості та сприяння здоровому способу життя. Танець допомагає виразити свої почуття, відчуття та емоції без використання слів.

Танець може викликати сильні емоційні відгуки у глядачів, надихати та рухати до дій. Тому його часто використовують у культурі, спорті та інших галузях як засіб виразності та комунікації.

Танцюристи можуть брати участь у різних мистецьких заходах, зокрема, концертах, виставках, фестивалях, конкурсах тощо.

Ці заходи дозволяють насолоджуватися мистецтвом танцю та показати свої танцювальні вміння, а також сприяють збільшенню зацікавленості до різних стилів танцю та розвитку культурних зв'язків між країнами та народами.

Студенти ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» завжди із задоволенням залучаються до різних мистецьких заходів коледжу, університету, міста, області, демонструючи артистизм, креативність, чуттєвість, хореографічні та дизайнерські здібності.

Танцюють усі! Не стало виключенням і цьогорічне свято танцю для наших студентів. До танцювального марафону із задоволенням залучилися дівчата на чолі із головою студентського самоврядування Аліною Масловою.

Тож, хай цей день завжди буде можливістю для всіх танцювальних колективів та танцюристів з усього світу проявити свою любов до танцю та продемонструвати різноманіття танцювальних культур під мирним небом!