27 квітня 2023 року в Коледжі відбулося засідання ЦК загальноосвітньої підготовки, у ході якого педагоги ознайомилися з електронними версіями оригінал-макетів підручників, розміщених в Електронній бібліотеці Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» у вільному доступі за покликанням lib.imzo.gov.ua, та з’ясували, як заповнити форми щодо вибору підручників. Вищезгадана навчальна література проходитиме І етап конкурсного відбору та планується видаватися повторно.

Іван Гаврилов, заступник директора з навчальної роботи, зазначив, що безпосередній вибір підручників за електронними версіями їх оригінал-макетів у комплекті з проєктами обкладинок здійснюють педагогічні працівники, які викладають навчальний предмет або (йому ідентичний) інтегрований курс, із якого оголошено Конкурс.

Голова ЦК загальноосвітньої підготовки Наталія Решетняк ознайомила викладачів із відповідними нормативними документами щодо конкурсного відбору підручників – наказами Міністерства освіти і науки України, листом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації.