28 квітня 2023 року в рамках волонтерської діяльності і з метою національно-патріотичного та громадянського виховання студентської молоді наш освітній заклад узяв участь у міському благодійному мистецькому ярмарку «Ми є народ, якого не здолати».

Учасники цієї події добре постаралися: голова Ц(М)К виховних технологій Наталія Приходько вирішувала організаційні питання; Тетяна Бикова й Олександр Максимович займалися естетичним оформленням зони торгівлі, відведеної для Коледжу; студенти, батьки й викладачі приготували та естетично оформили домашні смаколики; координатор студентського самоврядування Ольга Капоріна та викладач фахових дисциплін Юлія Богуца залучили до торгівлі на благодійному ярмарку здобувачів освіти.

Усе виглядало красиво й патріотично. Гості заходу із задоволенням купували наші вироби чи просто кидали гроші у скриньку. Учасники освітнього процесу коледжу назбирали та кинули в загальну скриньку «Підтримка ЗСУ» 4835 грн.

У цей нелегкий час кожен із нас намагається стати корисним для країни та її захисників. І наш освітній заклад завжди бере участь у таких благодійних заходах.

А мотивує віра в Перемогу! Україна понад усе!