28 квітня 2023 року в дистанційному форматі пройшов Всеукраїнський науково-практичний вебінар «Інноваційні технології розвитку професійної компетентності педагогічних працівників фахових коледжів в умовах пандемії, воєнного та повоєнного часу», що організували та провели наукові співробітники лабораторіїнауково-методичного супроводу підготовки фахівців у коледжах і технікумах Інституту професійної освіти Національної академії педагогічних наук України.

У роботі вебінару взяли участь науковці, педагогічні працівники,керівники та працівники навчально (науково)-методичних центрів (кабінетів) професійно-технічної освіти, закладів фахової передвищої освіти.

Фото1 1

Коледж представляла заступник директора з навчально-виховної роботи, кан. пед. наук Зоя Туряниця, яка виступила з доповіддю «Комунікація класного керівника зі студентами групи при дистанційному навчанні через воєнний стан в Україні», де презентувала досвід роботи класних керівників закладу освіти.

Усе буде Україна! Разом ідемо до ПЕРЕМОГИ!