27 квітня директор Інституту педагогіки і психології Глухівського НПУ ім. О. Довженка, канд. пед. наук, доцент Андрій Шерудило прочитав гостьову лекцію на тему «Особливості виховної роботи в оздоровчих таборах» для студентів ІІІ курсу спеціальності 014.11 Середня освіта (Фізична культура) у рамках вивчення дисципліни «Методика виховної роботи» (викладач – канд. пед. наук Зоя Туряниця).

Лектор висвітлив наступні питання: поняття «дитячий заклад оздоровлення та відпочинку», типи дитячих оздоровчих закладів, логіка розвитку табірної зміни, основні педагогічні завдання вихователя, пропоновані форми роботи в таборі, пік труднощів, загонова робота, завдання першого етапу основного періоду (екватор) табірної зміни, показники успішної роботи вихователя, заключний період (пропоновані форми роботи).

Матеріал лекції був цікавий, ілюстрований прикладами з досвіду роботи лектора в оздоровчих таборах.

Дякуємо Андрію Васильовичу за змістовну лекцію та сподіваємося на подальшу співпрацю.