24 квітня у рамках заходів з нагоди 90-х роковин Голодомору 1932-1933 років в Україні – геноциду Українського народу викладачі коледжу Дмитро Синиця, Валерій Сорока та Олена Карась організували для студентів онлайн-екскурсію до музею Голодомору в Києві.

Екскурсія складалася з двох частин: перегляд фільму і бесіда, відповіді на питання. Ніхто із присутніх не лишився байдужим: від побачених фото- та кінохронік, почутих спогадів очевидців серце стискалося від болю, а до очей підступала сльоза.

Штучний Голодомор 1932-1933 років – спроба знищення українського народу, української нації. Тоді російська влада морила українців голодом, але ми вистояли, відродилися, створили незалежну державу. А зараз пішли на нас війною, щоб загарбати наші землі, поработити та поставити на коліна наш народ. Але ми вистоїмо, відвоюємо свою свободу, незалежність і право наших дітей, онуків та всіх прийдешніх поколінь українців жити у вільній, відродженій європейській державі.

Слава Україні! Слава українському народу! Слава захисникам України!