22 квітня 2023 року Коледж радо й тепло зустрічав майбутніх вступників спеціальності 012Дошкільна освіта.

Учасники освітнього процесу – адміністрація, викладачі, студенти – запросили гостей до конференц-зали, де Ірина Бояринова, директорка Коледжу, ознайомила зі змінами, що відбулися в стінах закладу, розповіла про перспективи навчання саме в нашому закладі освіти. Викладач фахових дисциплін Аня Побризганова організувала перегляд фотопрезентації «Підготовка студентів за спеціальністю 012 Дошкільна освіта». Про особливості вступної кампанії у 2023 році учням і батькам розповіла завідувач відділення Людмила Капелько.29

Потім шановані гості опинилися в центрі яскравих подій!

Побували в новоствореній коворкінг зоні «Вільне освітнє середовище», де практичний психолог Ольга Капоріна запропонувала ознайомитися з арт-терапевтичною технікою «Світшот про себе». Відвідали розміщену у фоє виставку картин студентки 21 ДО групи Марії Ішутіної. Авторка художніх полотен запросила учнів і батьків на свої майстер-класи й запевнила, що Коледж надає унікальну можливість творчо розвиватись.

Голова циклової комісії професійно-педагогічної підготовки Тетяна Біліченко презентувала творчі доробки студентів та викладачів спеціальності 012 Дошкільна освіта й запросила гостей до кабінету «Теорія та методика дошкільної освіти», де вони потрапили в унікальне розвивально-ігрове середовище «Центр розвитку дитини» й відразу ж занурилися у творчий процес – помалювали на воді з Єлизаветою Нікішиною, студенткою 31 ДО групи, й виготовити патріотичні браслети зі стрічок із викладачем фахових дисциплін Світланою Дехтярьовою.

Про активний відпочинок гостей подбали викладач фізичної культури Марина Залюбівець та керівник гуртка Тетяна Ювченко, які влаштували музичні рухливі ігри (з тактичною гумкою і з кульками). А здобувачка освіти Коледжу Анастасія Павлютенкова пригостила майбутніх вступників і домашнім печивом, виготовленим за власним рецептом.

Наприкінці заходу із заключним словом виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Зоя Туряниця, яка відзначила, що ця зустріч лишила багато приємних вражень і гостям, й учасникам освітнього процесу Коледжу.

З гостями не прощаємось, а говоримо: «До зустрічі під час вступної кампанії».