10 квітня у коледжі пройшла зустріч адміністрації зі здобувачами освіти у форматі круглого столу на тему «Особливості освітньої діяльності закладу фахової передвищої освіти: підсумки та перспективи». Від адміністрації та викладачів були присутні: директор Ірина Бояринова, заступник директора з НР Іван Гаврилов, заступник директора з НВР Зоя Туряниця, завідувач відділення професійної освіти Сергій Шилко, завідувач відділення дошкільної і середньої освіти Людмила Капелько, практичний психолог Ольга Капоріна, викладачі Тетяна Бикова та Валерій Сорока. Студентство представляли члени студентської ради закладу освіти, старости та актив груп.

У ході зустрічі обговорили наступні питання: індивідуальні освітні траєкторії; можливість вибору освітніх компонентів здобувачами фахової передвищої освіти; основи доброчесності в освітньому середовищі коледжу; залучення здобувачів освіти до процедур і заходів забезпечення якості освіти; можливість академічної мобільності для здобувачів фахової передвищої освіти; участь здобувачів фахової передвищої освіти у процедурах внутрішнього забезпечення якості освітньо-професійних програм; порядок організації та проведення опитувань учасників освітнього процесу; механізми врегулювання конфліктних ситуацій; правила поведінки здобувачів освіти; особливості діяльності студентського самоврядування в коледжі тощо.

Обговорили правила прийому в коледж у 2023 році та визначили завдання профорієнтаційної роботи.

Зустріч проходила в доброзичливій невимушеній обстановці.