ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Людина нібито не літає…

А крила має. А крила має!

Ліна Костенко

 

Крила – це символ духовності, багатства думки, емоційного піднесення, могутності, незалежності й упевненості.

У греків крила символізують любов і перемогу. Давньогрецький філософ Платон вважав їх символом розуму. Крила зображують на взутті (як у Меркурія), що означає здатність до величезного духовного піднесення. Крила для українців – це насамперед символ духу. Вони вважали, що ними наділяється той, хто подолав довгий, важкий та небезпечний шлях пізнання навколишнього світу і, зрештою, зумів звільнитися, вийти за межі земного й фізичних обмежень.

крила сили 1

Також під крилами розуміють такі приховані якості, як-от піднесення, натхнення, упевненість, незалежність.

На черговій зустрічі (07 квітня) в рамках проєкту «Завжди поруч» педагоги Коледжу ознайомилися з ТЕХНІКОЮ «КРИЛА МОЄЇ СИЛИ» й дізналися, що вони символізують особисто для кожного. Звернули увагу на фрази, які, ніби чарівні талісмани, дарують людям крила, що є для кожного тим глибоким духовним наповненням, котре виявляється індивідуально.

Наявність у людини крил значною мірою залежить від неї самої, її прагнення, бажання, цілеспрямованості, наполегливості, старанності. Нерідко боротьба – це корисне для нас явище. Якби життя не давало нам випробувань, ми не були б такими сильними й ніколи б не дізналися, що це таке – літати.

Тому будь-яка людина має прагнути до самоствердження, подолання життєвих труднощів у сучасному житті, а в цьому допоможуть наші крила та приховані під ними якості – піднесення, натхнення, упевненість і незалежність.

крила сили 4крила сили 6крила сили 9

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru