07 квітня 2023 р. на розширеному засіданні Президії та Ради Всеукраїнської асоціації працівників професійно-технічної освіти, що відбулося у змішаному форматі, було прийнято рішення про прийняття ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» до Громадської організації «Всеукраїнська асоціація працівників професійно-технічної освіти» (ВАПП).

Це є важливою подією для закладу освіти, так як Коледж здійснює підготовку майбутніх майстрів виробничого навчання за спеціальностями: 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості),015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка с/г продукції та харчові технології), 015.38 Професійна освіта (Транспорт).

Сподіваємося на плідну співпрацю з ВАПП.