7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я. Це свято увійшло в традицію з середини минулого століття. Дата святкування приурочена дню створення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Статут ВООЗ було прийнято 7 квітня 1948 року. Тоді ж, на першій сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я, виникла ідея проводити це міжнародне свято.

Це свято покликане привернути увагу кожного до важливості збереження здоров’я, як найбільшої цінності для людини. Адже гармонія фізичного, духовного та суспільного буття дає можливість людині повноцінно жити.

Викладач коледжу Людмила Буц підготувала онлайн-презентацію з даної теми, мета якої – зосередження уваги студентів до свого здоров’я, профілактика захворювань, мотивація до здорового способу життя.

Викладачі фізичної культури запропонували здобувачам освіти переглянути відеоролик «Здоров‘я для всіх».