06 квітня 2023 року відбувся Всеукраїнський вебінар «Інновації у фізичній культурі НУШ від JuniorS», у якому взяли участь викладачі коледжу Ігор Кучер та Марина Залюбівець.

Організатори вебінару – Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Комітет з фізичного виховання та спорту МОН України, ГО «ДжуніорС», ГО «Ukraine Active».

Під час заходу Олександр Педан нагородив школи «ДжуніорС» 20222023 рр. За впровадження засад НУШ і наробки щодо модернізації змісту освіти МОН і ДжуніорС. Марія Павлічук, виконавчий директор ГО «Рух Олександра Педана «ДжуніорС», оголосила про третю хвилю прийому заявок у проєкт «Школа JuniorS» і вручила відзнаки «Школа JuniorS» закладам освіти, що долучилися до проєкту JuniorSі та запровадили нову програму фізичної культури у 5-6 класах.