31 березня голова ЦК загальноосвітньої підготовки, викладач хімії Наталія Решетняк провела для викладачів коледжу науково-методичним семінар «Впровадження елементів STEM-освіти у вивчення природничих дисциплін».

STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics) – наука, технології, інженерія, математика. Цим терміном традиційно окреслюють підхід до освітнього процесу, відповідно до якого основою набуття знань є проста та доступна візуалізація наукових явищ, що дає змогу легко охопити і здобути знання на основі практики та глибокого розуміння процесів.

У ході семінару було висвітлено теоретичні і практичні питання реалізації елементів STEM-освіти у процесі вивчення природничих дисциплін (цикл предметів загальноосвітньої підготовки). Змодельований фрагмент заняття студентської проблемної групи «Хімія і життя» продемонстрував можливості виконання завдань з хімії, використовуючи знання, отримані під час вивчення фізики, математики, біології.

Застосування STEM-освіти дозволяє зробити навчальні заняття в коледжі сучасними та цікавими для студентів.

35811DSC 0342DSC 0384