(спостереження в групах дітей дошкільного віку)

Обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми зі спеціальності 012 Дошкільна освіта для здобуття кваліфікації «Вихователь дошкільного закладу» є практична підготовка.

23 березня 2023 року відбулася настановча конференція для здобувачів освіти ІІІ курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта (31ДО група), які, відповідно до розпорядження № 81 від 20.03.2023 ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», мають проходити навчальну практику в дистанційному форматі.

pr1

У ході конференції виступили: керівник практики – д-р філософії, спеціаліст першої категорії Олена Карась, яка ознайомила студентів із настановчими рекомендаціями – завданнями, змістом, планом, вимогами до оформлення документації, і завідувач навчально-виробничої практики Марина Кривошей, яка висловила сподівання, що майбутні фахівці зможуть застосувати на практиці теоретичні знання, здобуті у процесі вивчення психології, педагогіки, фахових методик, і відчують переваги обраної професії.

pr4