НОВА конференційна аудиторія!

Коледж активно комунікує зі студентами, батьками, колегами, стейкхолдерами, заінтересованими сторонами в реалізації освітнього процесу.

Комунікації — це двосторонній процес, тому важливо тримати постійний зв`язок зі своєю аудиторією. Каналом для отримання зворотного зв'язкує дискусії, громадські обговорення, круглі столи, конференції, наради.

IMG 6a04ddef85efe08595d15bc48810bcee V

З метою задоволення, оптимізації системи комунікації до вимог, коледжем було реалізовано в життя ідею щодо облаштування спеціальної конференційної аудиторії, яка забезпечена спеціальним обладнанням та необхідним устаткуванням.

Атмосферне патріотичне тематичне наповнення приміщення сприяє результативному вирішенню будь-яких питань, які там обговорюються. Як підкреслила директорка коледжу ІРИНА Бояринова під час робочої наради, в своєму виступі про облаштування конференційної аудиторії "Тут хочеться працювати!".

А значить, нам вдалося досягнути поставленої мети і отримати якісний результат!

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!!
IMG 5a86322666b568f607142ecbeb7f7c5f VIMG 7f2bdcaba7cd8d3e3884867d56ef6c7a V