14 березня відбулось онлайн-засідання обласного методичного об’єднання викладачів фізики та астрономії, у якому взяв участь викладач коледжу, заступник директора з НР Іван Гаврилов.

Учасники заходу ознайомилися з досвідом роботи колег щодо використання навчальних платформ для організації освітнього процесу у викликах воєнного часу; використання комп'ютерно-орієнтованого середовища на заняттях з астрономії. Обговорили питання про значення першої медичної допомоги в сучасних умовах й обмінялися досвідом щодо організації освітнього процесу під час дистанційної та змішаної форм навчання.

imgonline com ua Resize JYPVA9OLBkGhAR59

imgonline com ua Resize BZJKm7bw2FdJb3