27 лютого 2023 року у змішаному форматі відбулося розширене засідання студентської ради Коледжу у форматі круглого столу «Діяльність студентського активу в умовах дистанційного навчання: підсумки та перспективи».

Директорка освітнього закладу Ірина Бояринова вручила нагороди здобувачам освіти: Ользі Руденко диплом стипендіата голови Сумської обласної державної адміністрації; Марку Долженко диплом переможця в номінації «Спортивна робота» загальноуніверситетського конкурсу «Студент року-2022», Аліні Масловій – лауреата в номінації «Громадська робота», Альбіні Федотенко – «Наукова робота», Катерині Решетовій – «Навчальна робота», Яні Лис – «Волонтерська робота», Позняку Максиму – «Культурно-масова робота», Семенчук Людмилі – «Студент-практикант року». Висловила подяку батькам студентів за співпрацю із закладом освіти, гідне виховання дітей та вручила подяки. Зазначила, що в Коледжі створюються всі умови для того, щоб студентське життя було цікавим і насиченим, до послуг здобувачів освіти аудиторія 26, де створено вільне освітнє середовище.
Очільники секторів студентської ради коледжу (дозвілля та культмасовий, навчально-науковий, дисципліни та порядку, з питань гуртожитку, інформаційний та редколегії, волонтерський, спортивний, профорієнтації) очно й дистанційно презентували роботу своєї команди, а також розповіли про діяльність Центру профорієнтаційної роботи й інформаційних технологій.
По закінченні заступник директора з навчально-виховної роботи Зоя Туряниця, координатор студентського самоврядування коледжу Ольга Капоріна та голова циклової (методичної) комісії виховних технологій Наталія Приходько запросили учасників заходу на чаювання, під час якого у дружній атмосфері обговорювали перспективи щодо подальшої ефективної роботи.