23 лютого 2023 року в рамках співпраці Коледж-Університет відбулася гостьова лекція завідувача відділення професійної освіти, викладача фахових дисциплін, спеціаліста вищої категорії, старшого викладача Шилка Сергія Олексійовича на тему «Інформаційно-ресурсне забезпечення фахової передвищої освіти: сьогодення й перспективи». Захід було проведено з метою ознайомлення студентів факультету професійної та технологічної освіти Глухівського НПУ ім. О. Довженка та першокусників спеціальності 015 Професійна освіта коледжу із сьогоденням та перспективами фахової передвищої освіти в Україні.

lektsiia 3

Для слухачів лекції було організовано онлайн-екскурс закладом фахової передвищої освіти на прикладі Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка»: ознайомлення зі структурою, діяльністю та організацією освітнього процесу в умовах цифровізації та воєнного стану.