15 лютого викладачі циклової комісії професійної освіти мали нагоду в режимі онлайн відвідати Всеукраїнський науково-практичний семінар «Впровадження сучасних освітніх та виробничих технологій у професійній освіті України».
Валентина Сєврюкова, Неля Геращенко, Олександр Максимович і Тетяна Бикова долучилися до заходу, організованого ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

seminar

З вітальним словом виступив начальник відділу науково-методичного забезпечення професійної освіти ДНУ «ІМЗО» Віктор Паржницький. Досвідом щодо організації та здійснення освітньої діяльності поділилися столичні заклади – Київський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою (презентовано функціонування Центру відновлювальної енергетики) і Київське ВПУ технологій та дизайну (презентовано учнівську Smart-фабрику).
Атмосфера відкритого діалогу сприяла можливостям щодо отримання підвищення кваліфікації: 3 години / 0,1 ЄКТС та зразків кращого досвідувпровадженнясучасних освітніх і виробничих технологій у професійній освіті.