ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

3 грудня 2022 року виповнилося 300 років від дня народження Григорія Савича Сковороди – видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога.

Із цієї нагоди в коледжі пройшла низка змістовних та цікавих пізнавальних заходів.

Викладач фахових дисциплін Милана Колтакова організувала перегляд документального фільму «Усе в тобі: Григорій Сковорода».

Студенти Євгенія Рекун та Дмитро Шепет провели інтерв'ю з глухівчанами «Невпізнаний Сковорода».

Викладачі української літератури Олена Усок, Людмила Корзюкова та Оксана Сорока підготували інформ-досьє «Хто добре запалився, той добре почав, а добре почати – це наполовину завершити», у ході якого спонукали здобувачів освіти до нового осмислення спадку митця; влаштували філософські посиденьки «Ми побудуємо світ кращий. Створимо день веселіший», де разом зі студентами осмислювали філософські твори Григорія Сковороди; занурилися в цитатник філософа під час заходу «Атмосфера слова». Не могли не згадати й про те, що на Харківщині під час ворожих обстрілів згорів Національний літературно-меморіальний музей Г.С. Сковороди й наразі потребує відновлення.

Викладач педагогіки Тетяна Біліченко та викладач психології Юлія Богуца запропонували здобувачам освіти підготувати творчі роботи – розгорнути книгу життєпису мудрого українського філософа, видатного педагога, ознайомитися з його поетичним доробком. А потім зустрілися у студентському кафе «Віхи життя і творчості Григорія Сковороди: пізнаємо філософа», де пригощалися «їжею мандрівного філософа», переглядали відео про його життєвий шлях, розгадували вікторину й кросворд, зачитували афоризми та пояснювали їх із погляду сьогодення.

За ініціативи Тетяни Біліченко й Тетяни Ювченко, викладача культурології, у національному заповіднику «Глухів» відбулася літературна асамблея «Історична велич постаті Григорія Сковороди», де згуртувалися й освітяни, і здобувачі освіти, щоб разом із філософом помандрувати шляхами України; послухати пісні на його слова, розповідь Людмили Артемової, наукової співробітниці національного заповідника «Глухів», яка поділилася цікавими фактами, що стосуються життєвого шляху митця, гру на бандурі Дмитра Лук'яненка, «Молитву за Україну», виконану Олександром Ланіним.

Григорій Сковорода не отримав вищої освіти, не відкрив філософської школи. Він обрав унікальний аскетичний спосіб життя – волю.

Проте він є нашим учителем, а ми, українці, його учнями.

20221213 095752

20221213 105449

20221213 171501

20221213 171521

20221213 171737

20221213 171803

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru