ollege Name5

joomla шаблоны
Качественное создание сайтов в Санкт-Петербурге.
dle-joomla.ru

Від 24 лютого 2022 року, з початком російсько-української війни, слова «повітряна тривога», «артилерійський обстріл», «захисна споруда» («сховище», «укриття»), «відбій тривоги», на жаль, стали повсякденними. А значить – виникла нагальна потреба зробити освітній процес максимально небезпечним.

Під час зборів трудового колективу коледжу, що відбулися на початку листопада, начальник цивільного захисту (ЦЗ), директор коледжу Ребченко О.М. зазначив, що в освітньому закладі відремонтовано укриття для негайного захисту учасників освітнього процесу – здобувачів освіти, викладачів; інших працівників, а також із метою евакуації жителів Глухівської громади в разі повітряної, хімічної, радіаційної чи артилерійської небезпеки.

Начальник штабу Фокін О.В. ознайомив присутніх із листом Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації «Про підвищення рівня обізнаності населення з питань цивільного захисту»; розповів, де на території коледжу знаходиться укриття й пояснив, як туди потрапити; ознайомив із правилами поведінки під час евакуації; представив координаційний штаб, куди входять начальник об'єкту, комісія з евакуації, начальник штабу, група матеріально-технічного забезпечення, науково-методична комісія, невоєнізовані формування – пост видачі засобів індивідуального захисту, пост радіаційного та хімічного спостереження, рятувальна група, група пожежогасіння, санітарний пост, група охорони громадського порядку, група з обслуговування протирадіаційних укриттів.

Командир ланки ПРЗ Синиця Д.О. ознайомив трудовий колектив із правилами поводження з вибухонебезпечними предметами та при виявленні невідомих, підозрілих предметів. Продемонстрував основні вибухонебезпечні предмети, міни тощо.

 

1

По закінченні зборів начальник цивільного захисту Ребченко О.М. зауважив, що замало прослухати лекцію – потрібно засвідчити на практиці, чи засвоїли присутні, як зреагувати на сигнали «Увага всім!» та «Повітряна тривога!» і як правильно діяти в небезпечній ситуації, щоб ні учасники освітнього процесу, ні інші працівники коледжу не постраждали.

Отож, коли прозвучали три довгих дзвінка, члени трудового колективу покинули приміщення й, орієнтуючись на план евакуаційних заходів та керуючись розміщеними покажчиками напрямку руху, зберігаючи спокій, пройшли в укриття, де начальник штабу Фокін О.В. ознайомив присутніх із правилами поведінки, яких необхідно дотримуватися, перебуваючи в такому приміщенні, продемонстрував, що укриття обладнане відповідно до вимог.

Таким чином, педагогічні працівники й технічний персонал коледжу засвідчили, що усвідомили алгоритм дій і в разі небезпеки знатимуть, як поводитися. А головне – розуміють, що в будь-якій ситуації варто зберігати спокій, турбуватися про навколишніх і ВІРИТИ В ПЕРЕМОГУ.

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

 

2

 

3

 

4

 

Современный женский журнал.
Платные премиум shablony-dle.ru/
dle-joomla.ru