Дорогі наші студенти!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним днем студента – святом, що для кожного з нас є щасливою сходинкою до вершин знань й самоствердження!

Ідея створення міжнародного об'єднання студентської молоді зародилася в Європі наприкінці XIX століття. У 1893 році в Женеві був скликаний Міжнародний конгрес студентів-соціалістів, що прийняв рішення: установити і розвивати зв'язки між студентами різних країн. З того часу це свято стало своєрідним симовлом студентської дружби, яка не має кордонів і об'єднує молодих людей усіх навчальних закладів світу.

Майбутнє належить саме вам - молодим, сповненим життєвої енергії людям. Уже зараз ви робите реальний внесок у велику справу побудови демократичної процвітаючої України. Ми переконані, сплине час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть майбутню долю нашої держави.

Бажаємо, щоб роки студентства в нашому фаховому коледжі стали для вас стартовим майданчиком у професійній кар’єрі, а також енергійного творчого життя, здоров’я, радості, щасливої юності, вірних друзів, гарної долі, щоб кожен день був незабутнім: наближав до перемог, був повен радості спілкування та яскравих вражень!

Коледж пишається своїми студентами!

Бажаємо завжди знати своє «навіщо», і подолати будь-яке «як»!

З повагою адміністрація ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка»

6e06583705c6414598ddd9a3b50fbce1