24 жовтня 1945 року на конференції у Сан-Франциско, на підставі Хартії Об'єднаних Націй, представники 51 країни ратифікували договір про створення ООН. Україна в числі перших підписала Статут i увійшла в групу країн-засновниць ООН. Саме дату набрання чинності Статуту відзначають як День Організації Об'єднаних Націй.

До Міжнародного Дня ООН студенти першого курсу спеціальностей 012 Дошкільна освіта та 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) переглянули онлайн-презентацію «Організація Об'єднаних націй: минуле і сьогодення» та відповіли на запитання вікторини «Цікаві факти про ООН» (запитання-відповіді). Матеріали, представлені студентам, є підтвердженням того, що ця міжнародна організація об’єднує держави, що прагнуть підтримання та зміцнення миру й міжнародної безпеки, розвитку співробітництва між державами.