26 вересня в режимі онлайн відбулася Конференція студентів ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка». Відповідно до Положення про студентське самоврядування Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» кожну академічну групу представляли по два студенти. Головою Конференції було обрано Аліну Куцопал (31ДО група), секретарем – Катерину Решетову (41ДО група). Було розглянуто питання: 1. Погодження Положення про студентське самоврядування Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка». 2. Затвердження складу контрольно-ревізійної комісії. 3. Затвердження складу студентської виборчої комісії. 4. Затвердження Порядку проведення виборів Студентської ради коледжу в умовах воєнного стану. 5. Затвердження кошторису витрат на 2022-2023 навчальний рік. 6. Про висунення делегата у Студентську раду при Сумській обласній державній адміністрації» від Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка». 7. Про висунення представників коледжу в міський молодіжний актив.

Конференцією студентів було прийнято рішення:

1. Погоджено Положення про студентське самоврядування Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» (на 2022-2023 навчальний рік).

2. Затвердження контрольно-ревізійну комісію на 2022-2023нр у складі: Катерини Лазненко (21ФВ група), Вікторії Куліш (31ФВ група), Ярослава Боженка (31ТП група).

3. Затвердили студентську виборчу комісію у складі: Катерини Решетової (41ДО група), Анастасії Чалої. (21ДО група), Юлії Шинкаренко (31ФВ група), Яни Лис (41ДО група), Михайла Єрмоленка (41Тр група), Катерини Шершень (31ДО група), Максима Позняка (31Тр група).

4. Затвердити Порядок проведення виборів Студентської ради коледжу в умовах воєнного стану.

5. Затвердили кошторис витрат на 2022-2023 навчальний рік у сумі 1000 грн.

6. Затвердили кандидатуру Анастасії Разумних (21ФВ група) делегатом від коледж у Студентську раду при Сумській обласній державній адміністрації».

7. Затвердили кандидатури Аліни Маслової (21ДО) та Аліни Куцопал (31ДО) представниками від коледжу в міський молодіжний актив.

Вибори голови студентського самоврядування, його заступника, секретаря та очільників секторів призначили на 30 вересня. Вибори проходитимуть в режимі онлайн.