фото засідання

27 вересня 2022 року при Державній установі «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти» в режимі онлайнбуло проведено організаційне засідання фахового методичного об’єднання (ФМО) зі спеціальності 015 «Професійна освіта».

На засіданні були присутні працівники закладів фахової передвищої освіти з усієї України. ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» представляла методист коледжу Світлана Крученко.

У ході зустрічі були надані методичні рекомендації щодо змісту, структури підготовки освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти, навчальних планів, індивідуальних навчальних планів підготовки фахівців освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр». Представлена презентація щодо моніторингу якості знань здобувачів освіти з використанням інформаційно-комунікаційних технологій.

Перше організаційне засідання ФМО пройшло у дружній атмосфері, учасники заходу отримали професійну тазмістовну інформацію.

фото сторення ОПП

фото індиід нач план