13 жовтня 2021 р. з нагоди Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України відбулась зустріч студентів ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж» ГНПУ ім. О. Довженка з представниками військового комісаріату.

Гості розповіли студентам про службу в сучасній українській армії має, що за останні роки армія кардинально змінилась та наблизилась до стандартів НАТО і зараз бути військовослужбовцем це почесно та престижно. Було наголошено, що поступовий перехід української армії на контракту основу, який активізовано останнім часом, забезпечує майже повне комплектування військових частин і підрозділів Збройних Сил України. Також були обговорені такі питання, як фінансове забезпечення військовослужбовців, актуальні вакансії в армії тощо.