26 квітня 2024 року в рамках тематичного тижня «STEM-калейдоскоп творчих ідей» у Відокремленому структурному підрозділі «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» відбувся круглий стіл, присвячений завершенню тижня обміну досвідом щодо розвитку напрямів STEM-освіти.
    Викладачі загальноосвітніх предметів поділилися враженнями від проведеного тижня, досвідом організації STEM-освіти в закладі фахової передвищої освіти й однозначно прийшли до висновку – «STEM – навчає, STEM – розвиває, STEM – захоплює» і тому STEM-освіта створює ідеальні умови для вивчення теоретичної частини та застосування нових знань на практиці.