22 квітня викладач коледжу Ніна Синиця провела віртуальну екскурсію «Пам‘ятними місцями Європи» з нагоди Дня пам’яток історії та культури, Міжнародного дня пам’яток та історичних місць, що відзначається 18 квітня.
    Студенти стали учасниками захоплюючої подорожі крізь багатовікову історію, культурні скарби та неповторні пейзажі найчарівніших країн Європейського континенту. Присутні відкрили для себе величні палаци, старовинну архітектуру, музеї мистецтва.
    Здобувачі освіти мандрували найдовшим у Європі мостом Васко да Гами, що знаходиться у Лісабоні; відвідали Храм Святого Сімейства у Барселоні; Ейфелеву вежу, Лувр, Версаль, Собор Паризької Богоматері у Парижі; Біг Бен, Тауер, Букінгемський палац у Лондоні, Колізей, Пантеон у Римі, Собор і площу Святого Петра у Ватикані; Акрополь і Парфенон у Афінах; Нойшванштайн в Альпах Баварії.
    Кожен з присутніх знайшов для себе щось вражаюче та надихаюче в країнах Європи.