22 квітня 2024 р. у Відокремленому структурному підрозділі «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка» розпочався тиждень «STEM-калейдоскоп творчих ідей».

image1

Викладачі циклової комісії загальноосвітньої підготовки провели круглий стіл «STEM-освіта студентів у фаховій передвищій освіті».

Ділилися досвідом використання STEM-технологій під час навчальних занять з фізики, біології, математики, хімії і мали можливість стати активними учасниками майстер-класів з використання математичної головоломки «Танграм» та геометричного конструктору (викладач математики Ольга Ковальова).

Викладач фізики Валерій Сорока продемонстрував ряд фізичних задач з елементами STEM-освіти, пов’язаних не тільки з суміжними дисциплінами, а й з реальними життєвими ситуаціями.

Викладач біології Наталія Приходько представила колегам матеріал про можливості використання практичної частини STEM-технологій у біології, а саме біомоделювання (наприклад при вивченні будови ДНК).

Викладач хімії Наталія Решетняк поділилася досвідом використання STEM-технологій в роботі проблемної групи студентів коледжу з хімії.

359776f686c98933d25a0857c3fe2f5c 0

359776f686c98933d25a0857c3fe2f5c 1