18 квітня 2024 року відбулася міжобласна нарада ОМО викладачів української філології ЗФПО Сумської області «ІННОВАЦІЙНІ ОСВІТНІ ПРАКТИКИ В УМОВАХ ВІЙНИ», у роботі якої взяли участь викладачі коледжу Олена Усок та Оксана Сорока.
    До проведення наукового форуму долучилися 46 освітян закладів фахової передвищої освіти різних регіонів України – Чернівецької, Вінницької, Волинської, Львівської, Харківської, Сумської областей.
    З вітальним словом до учасників наради звернулися: Тетяна Гребеник, голова ради ЗФПО Сумської області; Олена Семеног, доктор педагогічних наук, професор Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка; голова ОМО Антоніна Дудченко.
    Під час заходу було порушено актуальні питання: викладання української мови, української літератури, зарубіжної літератури; підготовка студентів до НМТ; освітньо-виховний процес у закладах фахової передвищої освіти; обмін досвідом; результати наукових, науково-методичних, освітньо-виховних надбань викладачів; робота з обдарованими учасниками освітнього процесу.
    Міжрегіональна нарада пройшла в оптимістичній, конструктивній атмосфері – педагоги обмінялися досвідом і визначили перспективні напрями роботи в галузі філологічної освіти ЗФПО.