З 25 березня 2024 р. по 12 квітня 2024 р. здобувачі освіти 31 ДО групи спеціальності 012 Дошкільної освіти проходили навчальну практику (спостереження в групах дітей дошкільного віку) на базі Центру розвитку дитини ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка».
    З метою підведення підсумків проходження практики 18 квітня 2024 року була проведена підсумкова конференція. Керівник практики Олена Карась привітала студентів із закінченням практичного навчання та відзначила, що практиканти успішно виконали всі завдання навчальної практики, підтвердили належний  рівень теоретичних знань, значно підвищили рівень практичних компетентностей майбутнього фахівця, виявили ініціативність, відповідальність та креативність. Майбутні вихователі ЗДО прозвітували про виконані завдання, поділилися враженнями про здобуті уміння й навички.
    Навчальна практика була організована таким чином, щоб студенти мали змогу закріпити знання, здобуті в процесі вивчення теоретичних курсів дитячої психології, дошкільної педагогіки, а також сформувати вміння і навички підготовки конспектів дидактичних та рухливих ігор, різних видів діяльності дітей дошкільного віку. Учасники заходу підсумували результати практики, обговорили проблеми організації процесу залучення студентів до самостійної творчої педагогічної діяльності в умовах, оптимально наближених до роботи за фахом.
    Отже, навчальна практика майбутніх фахових молодших бакалаврів з дошкільної освіти пройшла на належному рівні.