16 квітня 2024 року відбулось обласне методичне об’єднання викладачів економічних дисциплін Сумської області, під час якого розглянули наступні питання:
    Інфомедійна грамотність освітян: Хюстон, у нас проблеми! (Доповідач: Пономаренко Н., доктор філософії, викладач МФК СумДУ, медіатренер).
    Освіта під час війни: формування навичок самоосвіти (Доповідач: Крамінська Г., голова ОМО , викладач МФК СумДУ).
    Методика проведення онлайн-заняття з економіки: обмін досвідом (Доповідачі: викладачі економічних дисциплін Роменського фахового коледжу ДРНЗ КНЕУ, Шосткинського фахового коледжу ім. І. Кожедуба СумДУ, Маловисторопського фахового коледжу ім. П.С. Рибалка СНАУ).
    Викладачі підготували змістовні доповіді та обговорили актуальні питання сьогодення.
    Були представленні цікаві інструменти зі штучним інтелектом, проінформували про діпфейки та дезінформацію в просторі, дослідили ефективні форми і методи навчання при викладанні економічних дисциплін в умова воєнного стану.
    Вік коледжу у роботі ОМО викладачів економічних дисциплін брала участь Милана Колтакова.