11 квітня 2024 р. у рамках вивчення предмету «Захист України» студенти І курсу розглядали тему «Утоплення. Перша домедична допомога». Викладач Людмила Буц акцентувала увагу здобувачів освіти на тому, що першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду. Навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді. Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.
    Студенти отримали інформацію про правила поведінки на воді та правила надання домедичної допомоги постраждалим.