12 квітня 2024 року керівники, заступники керівників закладів загальної середньої освіти Березівської, Шалигинської та Єсманьської громад зустрілися з начальницею управління Державної служби якості освіти у Сумській області Аллою Рябухою. Захід відбувся на базі Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка».
    Метою зустрічі стало обговорення заходів, направлених на вдосконалення роботи закладів освіти та забезпечення їхньої відповідності сучасним вимогам. Під час практичної частини Ірина Бояринова, директорка ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка», презентувала учасникам заходу роботу Центру розвитку дитини, Олена Карась, викладач коледжу, поділилась практичним досвідом щодо впровадження проєкту «Навчання через гру» від the LEGO Foundation та роботою гуртка «Рlay and Learn with Lego».
    Учасники заходу долучилися до цікавих освітньо-розвивальних завдань та взяли участь у закладанні Алеї пам’яті із гібіскусів на честь загиблих у російсько-українській війні випускників.