У рамках щорічної екологічної акції «Квітуй, Україно» з нагоди Українського дня довкілля (17 квітня) та Дня довкілля (20 квітня), на виконання заходів, спрямованих на реалізацію Концепції національно-патріотичного виховання в системі освіти України в Коледжі (2021-2025), на виконання розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 березня 2023 р. № 269-р «Про затвердження Плану заходів з відзначення подвигів ветеранів війни, проявлених під час захисту суверенітету, територіальної цілісності та недоторканності України, на період 2023-2026 років» викладачі та працівники коледжу 12 квітня 2024 р. здійснити благоустрій квітника біля центрального входу до закладу освіти (площа Рудченка) й висадити алею гібіскусу «Пам‘яті випускників коледжу, загиблих у російсько-українській війні».
    Кошти на придбання квітів зібрали волонтери коледжу в рамках акції «Квіти для алеї пам‘яті».