12 квітня 2024 року для здобувачів освіти ІV курсу спеціальності 015.38 Професійна освіта (Транспорт) освітньо-професійної програми «Професійна освіта. Транспорт» у дистанційному форматі була проведена підсумкова конференція з педагогічної практики (на робочому місці майстра виробничого навчання). Окрім студентів, присутні були керівники практики Олексій Заїка, Олександр Максимович, Людмила Буц та завідувач навчально-виробничої практики коледжу Марина Кривошей.
    Учасники заходу підсумували результати педагогічної практики, обговорили проблеми організації процесу залучення студентів до самостійної творчої педагогічної діяльності в умовах, оптимально наближених до роботи за фахом, обмінялися враженнями.
    Керівники практики відзначили, що практиканти успішно виконавши всі завдання, підтвердили належний рівень теоретичних знань та показали можливості практичного їх використання.