12 квітня 2024 р. здобувачі освіти ІV курсу спеціальності 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології) освітньо-професійної програми «Професійна освіта. Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології» взяли участь у підсумковій конференції з педагогічної практики (на робочому місці майстра виробничого навчання). Також на конференції були присутні керівники практики – Дмитро Синиця, Неля Геращенко, Юлія Богуца, завідувач навчально-виробничої практики Марина Кривошей.
    Практична підготовка проходила з 03 березня до 05 квітня 2024 року в дистанційному режимі на базі Сосницького професійного аграрного ліцею Чернігівської області, ДПТНЗ «Шосткинське вище професійне училище» та ДПТНЗ «Путивльський професійний ліцей».
    Під час захисту матеріалів педагогічної практики студенти поділилися враженнями від роботи, підготували короткі доповіді й презентації проведених уроків виробничого навчання та виховних заходів.
    Керівник практики відзначили, що практиканти, успішно виконавши всі завдання педагогічної практики, підтвердили належний рівень теоретичних знань, значно підвищили рівень практичних компетентностей фахівця, виявили ініціативність, відповідальність та креативність.