Обов’язковим компонентом освітньо-професійної програми «Трудове навчання та технології» спеціальності 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) є практична підготовка.
    12 квітня 2024 року з метою підготовки до проходження практики пройшла настановча конференція для здобувачів освіти ІІІ курсу 31Т групи.
    Практична підготовка здобувачів освіти буде проходити дистанційно на базі on-line сервісів закладів загальної середньої освіти міста Глухова, районної бібліотеки, бібліотеки коледжу та університету, Глухівського міського центру позашкільної освіти.
    У конференції взяли участь: завідувач навчально-виробничої практики Марина Кривошей та групові керівники практики Неля Малишева й Дмитро Синиця.
    Неля Малишева ознайомила здобувачів освіти із завданнями, змістом, планом практики, вимогами до оформлення документації. Дмитро Синиця провів інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності під час проходження практики.
    Бажаємо студентам успішно виконати програму педагогічної (пропедевтичної) безвідривної практики.