08 квітня 2024 року згідно з планом роботи комісії з питань етики та академічної доброчесності Коледжу викладач української мови та літератури Оксана Сорока провела інформаційну годину «Основи академічного письма у науково-дослідній роботі студента».
    Здобувачі освіти третього курсу спеціальностей: 015.37 Професійна освіта (Аграрне виробництво, переробка сільськогосподарської продукції та харчові технології), 015.38 Професійна освіта (Транспорт), 012 Дошкільна освіта, 014.11 Середня освіта (Фізична культура), 014.10 Середня освіта (Трудове навчання та технології) ознайомилися із видами академічного письма, структурою та порядком написання рефератів та курсових робіт, отримали цінні поради щодо оформлення бібліографії та додатків.