08 квітня 2024 р. студенти випускних груп закладу освіти взяли участь в інформаційному заході у формі онлайн-зустрічі з представниками Глухівського управління Шосткинської філії Сумського обласного центру зайнятості на тему «Можливості працевлаштування молоді, підтримка підприємницької ініціативи та інші послуги служби зайнятості» у рамках інформаційно-консультативної роботи зі студентською молоддю.

Tамара Недбайло, фахівець управління, інформувала:
    - Як долучитися до єдиної бази контактів шукачів роботи, для подальшого успішного працевлаштування;
    - як складати резюме;
    - як підготуватися до співбесіди з роботодавцем;
    - як себе вести на співбесіді, як презентувати себе, щоб зацікавити роботодавця;
    - на які оголошення про працевлаштування не слід звертати уваги;
    - про ресурси та можливості служби зайнятості для молоді щодо пошуку роботи чи навчання для здобуття нової професії;
    - про державні програми підтримки молоді, про мікрогранти для започаткування власної справи тощо.
    Сергій Шилко, завідувач відділення професійної освіти, очільник Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Коледжу, акцентував увагу, що інформацію щодо працевлаштування можна знайти на вебсайті коледжу у вкладці: Структура → Центр сприяння працевлаштуванню студентів та випускників → Інформація та оголошення.
    Зоя Туряниця, заступник директора з НВР, побажала випускникам знайти себе в професії після отримання диплому фахового молодшого бакалавра та важливості отриманої інформації для успішного працевлаштування.