04 квітня 2024 року викладач коледжу Наталія Приходько провела для студентів І курсу тематичний захід з нагоди 75–річчя створення НАТО. Саме у цей день у 1949 році було створено Організацію Північноатлантичного договору, найстаріший та єдиний військовий блок, що складається з демократичних держав, що об’єдналися задля збереження миру та захисту своєї свободи.
    У процесі проведення заходу обговорили питання історії створення Альянсу, його символіки, структури та визначили основну ціль НАТО – захист свободи й безпеки всіх її членів політичними та військовими засобами відповідно до Статуту ООН.
    Україна теж зробила свій євроатлантичний вибір та активно працює над розбудовою відносин із НАТО на основі ряду стратегічних документів, що визначають напрямки співпраці між Україною та НАТО, зокрема, стосовно військової, політичної й економічної сфер.