Людина, для якої книжка уже в дитинстві стала такою необхідною,

як скрипка для музиканта, як пензель для художника,

ніколи не відчує себе обділеною, збіднілою, спустошеною.

В. Сухомлинський

Другого квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги. Цю дату встановлено з ініціативи й за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги. Щороку з 1967-го – у день народження Ганса Крістіана Андерсена – у всьому світі проходять заходи, присвячені дитячій літературі й читанню.

Саме в цей день викладач фахових дисциплін із дошкільної освіти, доктор філософії Олена Карась організувала та провела інформаційний позанавчальний захід присвячений Міжнародному дню дитячої книги для студентів спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Дитяча література, як жанр, з’явилася не так вже давно. Перші книжки для дітей були написані тільки в XVII столітті, а до тих пір розважальні та повчальні історії передавалися виключно з вуст в уста. Колискові пісні, казки, народні оповідання становили початки дитячої літератури, що нині активно розвивається та збагачується неперевершеними історіями.

Наприкінці заходу викладач провела гру-вікторину «Мільйон дитячих книг».