Керівниками практики Тетяною Биковою та Валентиною Сєврюковою для студентів, що навчаються за освітньо-професійною програмою «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)» у ВСП «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського НПУ ім. О. Довженка» 29 березня 2024 р. дистанційно проведено настановчу конференцію з навчальної практики й інструктаж з техніки безпеки та безпеки життєдіяльності в умовах воєнного стану.

image1

Навчальна практика студентів І курсу спеціальності 015 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості), спеціалізація: 015.36 Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості) є видом практичної підготовки, що проводиться для формування передбачених освітньо-професійною програмою компетентностей, ознайомлення з обладнанням, пристроями й технологіями відповідно до спеціальності з урахуванням особливостей спеціалізації.

image1