28 березня 2024 р. адміністрація коледжу в особі директора Ірини Бояринової, заступника директора з навчальної роботи Івана Гаврилова, заступника директора з навчально-виховної роботи Зої Туряниці, завідувача відділенням дошкільної та початкової освіти Людмили Капелько та завідувача відділенням професійної освіти Сергія Шилка взяли участь в онлайн-семінарі «Акредитація та постакредитаційний моніторинг у фаховій передвищій освіті», що проводила Державна служба якості освіти України за участі представників Державної служби якості освіти України, її територіальних органів у Полтавській, Сумській, Чернігівській та Луганській областях, директорів/заступників директорів закладів освіти, які здійснюють підготовку здобувачів у фаховій передвищій освіті.

image1

Наталія ВІТРАНЮК, директорка департаменту контролю у сфері вищої, фахової передвищої освіти і освіти дорослих Державної служби якості освіти України, висвітлила проблемні питання акредитації та постакредитаційного моніторингу освітньо-професійних програм й відповіла на проблемні аспекти щодо підготовки самоаналізу та процедури проходження акредитаційної експертизи.

image1

У практичній частині семінару Сумську область представляла Ірина БОЯРИНОВА, директорка Відокремленого структурного підрозділу «Професійно-педагогічний фаховий коледж Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка», кандидатка економічних наук, доцентка, яка поділилася досвідом проходження акредитаційної експертизи.

image1

З досвіду проходження акредитаційної експертизи освітньо-професійних програм виступила Вікторія РИБАЛЬЧЕНКО, заступниця директора з навчальної роботи Комунального закладу «Чернігівський базовий фаховий медичний коледж» Чернігівської обласної ради.