21 березня з нагоди Всесвітнього дня поезії студенти І курсу спеціальності 012 Дошкільна освіта мали можливість відвідати віртуальну поетичну книгарню «Тепло рідного дому, що надихає на боротьбу за перемогу».

image1

У рамках проведення Всеукраїнського тижня читання поезії викладач української літератури Оксана Сорока організувала та провела захід, присвячений видатній українській поетесі сучасності – Ліні Костенко. Студенти дізналися про витоки творчості мисткині, її нелегкий шлях до слави, визнання у різних країнах. Викладачка наголосила, що багато поезій авторки стали пророчими, такими, що надихають на боротьбу за перемогу, а цитати – афористичними й запросила до читання прекрасних творів живого класика сучасної української літератури.

#тижденьпоезії2024

image2